Akce

U nás je neustále něco nového. Budujeme, plánujeme a tvoříme. Abychom se s vámi mohli o vše podělit a nic vám neuniklo, připravili jsme pro vás tuhle sekci.

Ohlédnutí za Tour de Veveří 2022

Reportáž z obnoveného putování po obcích svazku, které zakončil poklad na Veveří a ozvláštnil obří trůn. Za rok se těšíme na další Tour de Veveří znovu a nezapomeňte si skočit udělat fotku k fotopointu mezi Hvozdcem a Veverskými Knínicemi, ten zůstává.

Říčany: Obec a zemědělství žije

Říčanský zemědělský podnik GenAgro otevře ve sváteční svatováclavský den svoje vrata / brány / dveře. Letos po čtyřech letech. Podívejte se na program a video z ročníku 2018, ať víte, co vás 28. 9. čeká.

Javůrek: Medová cesta pro děti

Jak dětem nejlépe vysvětlit, jak žijí včely, jak vyrábějí med a co se vlastně stane, než doputuje do jejich pusin? V Javůrku na to jdou názorně ve stylu "škola hrou", caparti si vše vyzkoušejí a nikomu nevadí, že na konci se jen těžko ručky od sebe odlepují.

Říčany: Rak´n´roll fest počtvrté

V sobotu 27. 8. to bude v Říčanech velké. Počtvrté se odehraje Rak´n´roll fest, hudební festival s řadou hudebních, výtvarných či čtenářských dílen a skvělým jídlem a pitím. Největší peckou je kapela Znouzecnost, ale ani před ní se nebudete nudit.

Připravujeme: Tour de Veveří 2022

Na Veveří devět věží, kdo nevěří, ať tam běží, říká lidová rýmovačka. A my přidáváme, ať tam také jede nebo jde. Na 11. 9. připravujeme cykloturistický výlet Tour de Veveří. Podrobnosti a doporučené trasy již brzy.

S videovýletem k Chudčicím kolem břehů přehrady

Po měsíci jsme zas vytáhli kameru a vydali se na putování kolem hradu Veveří. Tentokrát směrem ke Chudčicím omrknout, jak a kde se ze Svratky stává Brněnská přehrada, prošli několika přírodními památkami a kochali se úžasnými výhledy. Osmikilometrová trasa vede částečně ve stínu stromů, takže ani v panujících vedrech to šlo.

Letní prohlídky kaple Matky Boží na Veveří

Kaple Matky Boží stojí kousek od hradu Veveří už přes osm set let a je dodnes aktivně využívaným duchovním místem. V červenci a srpnu máte jedinečnou příležitost si tuto památku prohlédnout na vlastní oči – a dokonce uvidíte i kopii obrazu Madony z Veveří, která je umístěna na bočním oltáři.

Javůrek: Javůrské hody 2022

Pojďte s námi nakouknout na hody v Javůrku, které se letos odehrály v půli června. Poklona všem krojavaným i přihlížejícím, že přežili to horko, které o hodovém víkendu panovalo.

Hvozdec: Sedm báječných kilometrů

Tentokrát jsme se vydali s kamerou do okolí Hvozdce. Na sedmikilometrovém okruhu nás čekalo ticho, les, jarní probouzení, prostě balzám na duši. Při tomto putování narazíte na pomníček leteckého neštěstí, příjemný rybníček nebo obří dub, který se zřejmě stane památným.

Říčany: Beseda s horolezcem Radkem Jarošem

V pátek 6. května si udělejte čas a zajeďte si do Říčan na besedu s horolezcem Radkem Jarošem. Vězte, že u jeho povídání o zdolávání nejvyšších hor světa vám oči padat nebudou, naopak je budete mít navrch hlavy.

Říčany: Rak´n´roll fest 2021

Třetí ročník multižánrového festivalu letos přivítal hudebníka Ivana Hlase a jeho spoluhráče a moderátorku Adélu Elbel. Samozřejmě také místní kapely, to je totiž cíl celé akce.

reference https://www.watchesseek.com/. this contact form fake rolex for sale. look at this web-site https://www.leapreplica.com/. her comment is here fake breitling. this hyperlink https://www.replicadeespana.es/. her response knockoff watches. click site https://www.fake-watches.icu/. imp source fake rolex watches. find the best swiss replica watches. read the article www.watchesse.com. my review here financewatches. content buy fake rolex. browse around this web-site replica rolex. find more information www.webbreitling.com. Perfect https://www.travelbellross.com/. More Bonuses https://www.businessfranckmuller.com/. check out the post right here hublot replica. browse around these guys fake rolex. visit cartagheuer. browse around this site breitling navitimer replica.